Lze reklamovat v Softcomu zboží, jež má svůj autorizovaný servis ?

 

Otázka:

Můžu jakékoliv zboží reklamovat u vaší firmy, i když má autorizovaný servis?

 

Odpověď:

Všechny reklamace koncového spotřebitele*2 je samozřejmě možné předat k reklamačnímu řízení na servisním oddělení naší firmy. Jedná se o veškeré námi prodávané běžné zboží (mimo velkých TV a velkých domácích spotřebičů*1). Doporučení v tomto ohledu ovšem je, využívat výhod autorizovaných servisů. 
Výhody:

- autorizovaný servis je přímo pověřen výrobcem zboží k posouzení a vyřízení reklamace a je to jediné místo kde bude objektivně posouzena Vaše reklamace speciálně proškolenými techniky výrobcem (platí pro celou ČR, mnohdy ale i SR)
- rychlejší vyřízení reklamace (naše firma též musí přeposlat reklamaci do tohoto servisu), řádově se jedná o týden zdržení vlivem nutných logistických operací a přepravy
- možnost přímé komunikace zákazníka se servisem (s konkrétním pověřeným servisním technikem)
- není nutné se jakkoliv obtěžovat s cestou do a ze servisu. Reklamace je možné do servisu zaslat např. Obchodním balíkem Českou poštou z místa svého bydliště.
- u dražších či rozměrnějších výrobků autorizovaný servis řeší dopravu do i ze servisu na vlastní náklady přepravní službou. Tato možnost je především u monitorů, notebooků, ale i dalšího zboží, zvláště u renomovaných výrobců. 

Detailní informace naleznete na našich stránkách v seznamu autorizovaných servisních středisek, kde naleznete konkrétní informace v závislosti na výrobci, či servisu -Autorizované servisy

 

Pozn.:

*1 – u nadrozměrného zboží má zákazník v rámci nákupu zboží zajištěnu opravu technikem přímo na místě. V těchto případech vždy kontaktujte technickou podporu výrobce (informace jsou uvedené v návodu k použití, případně na webu výrobce)

*2 – platí pouze pro koncového spotřebitele! Zboží objednávané právnickou osobou nebo fyzickou osobou podnikající si řeší zákazník sám v autorizovaném servisu, případně je-li zboží dále prodávané, uplatňuje záruku v servisu s doklady vystavenými svému koncovému spotřebiteli.

 

 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2022 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.