Pobočka v Brně bude od 1.7.2024 uzavřena. Pražská centrála Softcom se postará o zákazníky brněnské pobočky, takže se na nás můžete i nadále s důvěrou obracet. Děkujeme

x
 
 
 
 
 

BenQ MH550/ FHD / 3500ANSI / 20 000:1 / HDMI, VGA

 
 
 
 
Benq
BenQ MH550/ FHD / 3500ANSI / 20 000:1 / HDMI, VGA
 
 
-10%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 17 477.80   
Koncová cena 19 509.40   
Cena bez DPH 14 444.50   
Recyklační poplatek 33.50   
Koupit na splátky? splátková kalkulačka

Nákupem získáte: 100.8 bodů  do bonus programu

KódPRBQ0237
Part No.9H.JJ177.13E
Záruka36 Měsíců
Výrobce Benq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento produkt v poslední době nakoupilo již 2 zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BenQ MH550 uzpůsobený pro každodenní používání a spolehlivý výkon v zasedacích místnostech spojuje velký obraz s vysokým jasem, intuitivní bezproblémové ovládání a praktické možnosti digitálního připojení s energeticky úsporným provozem šetrným k životním
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

PRBQ0237
BenQ MH550/ FHD / 3500ANSI / 20 000:1 / HDMI, VGA

BenQ MH550 uzpůsobený pro každodenní používání a spolehlivý výkon v zasedacích místnostech spojuje velký obraz s vysokým jasem, intuitivní bezproblémové ovládání a praktické možnosti digitálního připojení s energeticky úsporným provozem šetrným k životnímu prostředí a nízkými celkovými provozními náklady nezatěžujícími rozpočet.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Vysoký jas 3500 ANSI lumenů pro fantastické prezentace
Vysoký nativní kontrastní poměr 20 000 : 1 pro vynikající čitelnost
Dva vstupy HDMI pro multiplatformovou digitální konektivitu
Snadné nastavení, intuitivní ovládání a bezproblémová údržba
Ekologicky šetrný s nízkými celkovými provozními náklady

Vysoký jas 3500 lumenů umožňuje pohodlné prezentace s rozsvícenými světly podporující diskuse, spolupráci a psaní poznámek ve větších zasedacích místnostech s intenzivním osvětlením určených až pro 20 účastníků. Vysoký jas zajišťuje dobrou viditelnost snímků i pro účastníky sedící úplně vzadu a zvyšuje kvalitu obrazu živými barvami u obrázků i videa, stejně jako vylepšuje ostrý text a jemné detaily.

Díky nejlepšímu kontrastu a činiteli plnění pixelů ve své kategorii produkují projektory BenQ skutečné odstíny černé a nabízí nepřekonatelnou čitelnost s ostrou definicí u každého znaku, grafu a tabulky. Vysoký činitel plnění zvyšuje čistotu pro černobílé i barevné snímky a zmírňuje únavu očí, aby se přednášející i posluchači mohli soustředit na obsah.

Rozlišení Full HD 1080p přináší rozšířenou produktivitu do profesionálních prezentací. Vysoké rozlišení dva megapixely zajišťuje extrémně ostrou čitelnost, lepší detaily obrazu a další prezentační prostředky pro rozšířený obsah.

Dva vstupy HDMI doplňující dva vstupy VGA jsou speciálně navrženy pro intuitivní hostování více prezentujících a jejich notebooků nebo mobilních zařízení současně. Několik vstupů umožňuje účastníkům porady okamžitě spolupracovat bez komplikovaných adaptérů nebo časově náročné IT podpory.

Promítejte až 100" obraz ze vzdálenosti 3,29 m. Snadno sdílejte svou profesionální práci v malé / středně velké zasedací místnosti, aniž byste museli obtížně vytvářet místo pro projektor.

Aby bylo možné eliminovat lichoběžníkový efekt, když musí být projektor umístěn mimo střed, jako třeba při položení na stůl, umožňuje funkce korekce vertikálního lichoběžníkového zkreslení upravit obraz za účelem dosažení profesionálního čtvercového obrazu. Korekce lichoběžníkového zkreslení zaručuje projekci dokonale vyrovnaného obrazu z různých míst.

Tři nastavitelné nožky na rozdíl od projektorů pouze s jednou nastavitelnou nožkou výrazně zvyšují flexibilitu v řadě zasedacích místností. Navíc jsou umístěny v rozích projektoru, což usnadňuje manipulaci, abyste mohli rychle začít se skvělou prezentací bez ohledu na umístění projektoru.

Nový dálkový ovladač, jenž byl důmyslně přepracován, obsahuje speciální tlačítko Quick Install (Rychlá instalace), které okamžitě vyvolá funkce týkající se instalace, jako je Testovací vzorek a Korekce lichoběžníkového zkreslení, aniž by bylo nutné vybírat vnořené nabídky zobrazované na projekční ploše.

Snadno otevíratelná dvířka lampy, která se nacházejí na horní straně projektoru, umožňují rychlý přístup k lampě a její snadnou údržbu či výměnu. Můžete tak používat projektor prakticky nepřetržitě, i když je v zasedacích místnostech zavěšen pod stropem. Snadno přístupná dvířka lampy výrazně snižují prostoje, protože není nutné demontovat nainstalované projektory, takže je výměna lampy rychlá a jednoduchá.

Zámek Kensington navržený pro zajištění stolních firemních projektorů poskytuje „fyzické“ zabezpečení projektorů v zasedacích místnostech. Všechny firemní projektory BenQ jsou vyrobeny s bezpečnostní tyčí pro odrazení příležitostných zlodějů.

Systém úsporného cyklu BenQ eliminuje plýtvání elektrickou energií, snižuje dobu čekání na zapnutí před zasedáním a po něm a minimalizuje údržbu, čímž umožňuje dosáhnout nízkých celkových provozních nákladů.

Režim SmartEco™: Během používání projektoru analyzuje režim SmartEco™ vstupní obsah pro určení jasu vyžadovaného pro optimální barevný a kontrastní výkon, což šetří až 70 % výkonu lampy, přičemž je poskytován obraz nejlepší kvality bez kompromisů. Režim Eco Blank: Když projektor nedetekuje žádný zdroj obsahu, režim Eco Blank se automaticky aktivuje po 3 minutách nečinnosti, aby omezil rozptylování a šetřil energii. Automatické vypnutí: Projektory BenQ vypnou napájení po 16 až 20 minutách nečinnosti, aby omezily plýtvání energií i obavy provozovatelů z opuštění zapnutého zařízení. * Režimy Eco Blank a SmartEco je možné aktivovat přímo pomocí dálkového ovladače.

Menší počet výměn lampy a zásahů údržby znamená celkové nižší provozní náklady. Režim LampSave dynamicky upravuje výkon lampy podle zobrazeného obsahu a prodlužuje tak životnost lampy až o 50 % ve srovnání s normálním režimem.

Projection System DLP Single 0.65" 1080P
Přirozené rozlišení 1920 x 1080 pixels
Jas* 3500 ANSI Lumens
Kontrastní poměr 20,000:1
Počet zobrazitelných barev? 1.07 Billion Colors
Aspect Ratio Native 16:10 (5 aspect ratio selectable)
Projekční poměr 1.96~2.15
Poměr zoomu 1.1x
Posunutí projekce 110%±2.5%
Podporované rozlišení VGA(640 x 480) to WUXGA_RB(1920X1200) *RB=Reduced blanking
Horizontální frekvence 15~102KHz
Vertikální snímkový kmitočet 23 ~ 120 Hz
Rozměry (Š x V x H)   296*120*221 mm
Kompatibilita s HDTV 480i, 480p, 576i, 567p, 720p, 1080i, 1080p
Kompatibilita s video systémy NTSC, PAL, SECAM
On-Screen Display Languages Arabic/Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Persian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/ Traditional Chinese/ Vietnamese (30 Languages)

Ceiling mount
DMD Chip DC3 DMD Chip
Environmental Notice *LightSource life results will vary depending on environmental conditions and usage. Actual product's features and specifications are subject to change without notice.
* The Contrast is measure by Full On Full Off standard.
Keystone Adjustment Vertical: ± 40 degrees
Light Source Lamp
Light Source Life 4000/10000/8000/15000 hours(Normal/Eco/SmartEco/Lamp save mode)
Noise Level 33/29 dBA
Power Supply 100 ~ 240V AC
Příkon? ~270W
Příslušenství (standardní) Remote control (5J.JGV06.001)
AAA Batteryx2
Power Cord (by region)
VGA cable Warranty Card (by region)
QSG (4J.JHY01.001)
Projection Size 30" ~ 300"
Security? Security Bar,Kingsington lock
Lens Control Manual Zoom and Focus
Weight 2.3 kg
Standby Power Consumption? Normal < 0.5Watts.
Operation_Temperature 0 ~ 40 °C
Built-in Speaker 2W


Stránky o produktu:

http://benq.cz/product/projector/


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Reklamace: Využijte výhod aut. servisu www.ASUPPORT.cz (Hot line 272 188 300) - svoz ZDARMA
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.