Logitech G Pro Wireless

Logitech G Pro Wireless Gaming Mouse
 
 
 
 
Logitech
Logitech G Pro Wireless
 
 
 
 
  • Logitech G Pro Wireless
  • Logitech G Pro Wireless
  • Logitech G Pro Wireless
 
 
 
 
 
 
 
-30%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 2 790.00   
Koncová cena 3 990.00   
Cena bez DPH 2 305.80   
Recyklační poplatek 1.60   

Nákupem získáte: 16.1 bodů  do bonus programu

KódMYLO232
Part No.910-005272
Záruka24 Měsíců
Výrobce Logitech
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento produkt v poslední době nakoupilo již 1 zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

VYVINUTA S PROFESIONÁLY, VYROBENA PRO VÍTĚZSTVÍ
Myš PRO Wireless byla vyvinuta jako jedinečná herní myš pro profesionální hráče. Společnost Logitech G spolupracovala po dobu více než 2 let s více než 50 profesionálními hráči, aby nalezla dokonalý tvar, hmotnost a povrch v kombinaci s naší bezdrátovou technologií LIGHTSPEED a senzorem HERO 16k. Výsledkem je herní myš s bezkonkurenční výkonností a přesností, představující nástroj a jistotu potřebnou k vítězství.

NÁŠ NEJPŘESNĚJŠÍ HERNÍ SENZOR
Stejně jako profesionální hráči, tak i společnost Logitech G touží po čím dál vyšší rychlosti a přesnosti. Díky vynálezu HERO 16K, herního senzoru nové generace, má svět nového lídra. Senzor HERO 16K v myši PRO Wireless byl optimalizován za účelem snímání neskutečných kmitů myši při rychlostech více než 400 IPS, aniž by mu došel dech. Senzor HERO 16K se vyznačuje špičkovou výkonnosti při libovolné citlivosti s nulovým vyhlazováním, zrychlování či filtrováním v rozmezí od 100 do 16 000 DPI. HERO 16K navíc spotřebuje 10x méně energie než jeho předchůdci, například PMW3366, díky čemuž je baterie lehčí a má delší životnost. Profesionálové požadují to nejlepší, a to je HERO 16K.

BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE LIGHTSPEED
Pro profesionály je absence kabelu klíčová. Tažením kabelu vzniká tření a rozptylování, což je ve světě profesionálů nepřijatelné. Tato inovativní, komplexní bezdrátová technologie hravě překonává nástrahy v podobě prodlevy, připojení a napájení – výsledkem je stabilní připojení s frekvencí odezvy 1 ms bez prodlev – to vše bez použití kabelu.

ULTRANÍZKÁ HMOTNOST
Nejnovější provedení endoskeletu od společnosti Logitech G dosahuje neskutečné hmotnosti 80 gramů. Neuvěřitelně tenký vnější plášť – až 1 mm – využívá inovativní žebřinový design pro turnajovou tuhost a strukturální oporu.
Moderní baterie LiPo je neuvěřitelně trvanlivá a lehká pro bezdrátové hraní bez starostí a potíží. Můžete trénovat celý týden a baterie bez potíží vydrží. Myš stačí nabít před turnajem a do jeho ukončení se o baterii nemusíte starat.

4–8 PROGRAMOVATELNÝCH TLAČÍTEK
Díky odnímatelným tlačítkům na levé a pravé straně je myš PRO Wireless skutečně obouruční, přičemž si profesionálové mohou sami rozhodnout, kolik bočních tlačítek potřebují – nula až čtyři. Tlačítko DPI3 je umístěno na spodku myši za účelem eliminace nechtěného přepnutí DPI během hraní. Myš Logitech G PRO Wireless Gaming Mouse můžete používat ihned po vybalení s přednastavenými tlačítky, nebo si ji můžete plně nakonfigurovat dle svých potřeb pomocí Logitech Gaming Software (LGS).

TECHNOLOGIE LIGHTSYNC RGB
Myš PRO Wireless zahrnuje možnost přizpůsobení z palety až 16,8 milionů barev, což je ideální pro propagaci barev vašeho týmu, upravení vzhledu vaší sestavy nebo synchronizaci s ostatními produkty G. Technologie LIGHTSYNC rovněž zahrnuje hrami řízené efekty podsvícení, které reagují na herní akce, vizualizace zvuku, snímání barev na obrazovce a další. Vše si můžete naprogramovat pomocí LGS.

INTEGROVANÁ PAMĚŤ
Využitím integrované paměti můžete prostřednictvím LGS ukládat své předvolby přímo do myši pro rychlé a snadné použití na turnajových systémech. Nastavení vaší myši tak zůstanou při přenosu z domova na akci beze změny. Neztrácejte čas s instalací dalšího softwaru nebo konfigurací svých nastavení. Věnujte se rovnou hře.

MECHANICKÝ SYSTÉM ZDVIHU TLAČÍTEK
Myš PRO Wireless je vybavena nejnovější technologií hlavních tlačítek. Za pomoci kovové pružiny pro oddělené předpětí levého a pravého krytu tlačítka došlo ke snížení a zefektivnění dráhy zdvihu a aktivační síly (síly potřebné pro kliknutí). Výsledkem je neuvěřitelně přesná, konzistentní a silná odezva při každém kliknutí.

VÝKONNOST A ODOLNOST
Myš PRO Wireless, jejíž konstrukce vychází z více než 35leté praxe společnosti Logitech v navrhování, vyrábění a testování myší, byla vyvinuta pro náročný trénink a turnaje profesionálních hráčů. Povrch myši PRO je opatřen potahem zajišťujícím odolnost a spolehlivý úchop. Kluzná plocha byla testována na výdrž více než 250 km. Výdrž levého a pravého tlačítka překračuje 50 milionů kliknutí – ekvivalentu trénování 10 hodin denně po dobu pěti let.

INFORMACE O ZÁRUCE
Dvouletá omezená záruka na hardware
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Windows® 7 nebo novější
macOS 10.11 nebo novější
Chrome OS™
Port USB

OBSAH BALENÍ
Bezdrátová herní myš PRO
USB přijímač LIGHTSPEED™
Kabel USB pro nabíjení/data
Volitelný rozšiřující adaptér pro přijímač
Volitelná boční tlačítka (2x levé, 2x pravé)
Volitelné záslepky tlačítek (2x levá, 2x pravá)
Uživatelská dokumentace
Dvouletá omezená záruka na hardware

TECHNICKÉ PARAMETRY
Snímání
Sensor: HERO™
Rozlišení: 100–16 000 dpi
Nulové vyhlazování/zrychlení/filtrování
Max. zrychlení: > 40 G1
Max. rychlost: > 400 IPS1
Citlivost
Formát dat USB: 16 bitů na každé ose
Frekvence odezvy USB: 1000 Hz (1 ms)
Bezdrátová technologie: LIGHTSPEED
Mikroprocesor: 32bitový ARM
Výdrž
Hlavní tlačítka: 50 miliónů kliknutí
Kluzná plocha z PTFE: 250 kilometrů2
Životnost baterií
Výchozí podsvícení: 48 hodin
Bez podsvícení: 60 hodin
Další funkce
POWERPLAY kompatibilní
Integrovaná paměť: 5 profilů
Podsvícení LIGHTSYNC RGB: 1 zóna
Mechanický systém zdvihu tlačítek

Fyzické parametry
Výška: 125,0 mm
Šířka: 63,5 mm
Hloubka: 40,0 mm
Hmotnost: 80 g
Délka kabelu: 1,80 m


Stránky o produktu:

www.logitech.com


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Na webu https://rma.fixit-service.com/ si vyplnte jednoduchy formular, nasledne si zvolite svoz zarizeni z adresy, zboží zabalite a vyckate prijezdu prepravni služby, která zboží zdarma odveze do autorizovaného servisu a po oprave priveze zpet. Pro uplatneni reklamace budete potrebovat nakupni doklady (faktura + dodaci list nebo prodejku za hotove).
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.