Pobočka v Brně bude od 1.7.2024 uzavřena. Pražská centrála Softcom se postará o zákazníky brněnské pobočky, takže se na nás můžete i nadále s důvěrou obracet. Děkujeme

x
 
 
 
 
 

Logitech MK710 bezdrátové Combo, US, sada klávesnice a myši

 
 
 
 
Logitech
Logitech MK710 bezdrátové Combo, US, sada klávesnice a myši
 
 
-8%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 2 866.00   
Koncová cena 3 109.20   
Cena bez DPH 2 368.60   
Recyklační poplatek 1.60   

Nákupem získáte: 16.5 bodů  do bonus programu

KódKLLO096_US
Part No.920-002440
Záruka60 Měsíců
Výrobce Logitech
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento produkt v poslední době nakoupilo již 2 zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Anglická lokalizace !!!!
Popis produktu:

Logitech® Wireless Desktop MK710. Spojení pohodlí a produktivity v jedné sadě.

Díky lepší správě napájení není prakticky třeba měnit baterie.
Vyduté klávesy podporují správnou polohu prstů a jejich jemně zaoblené hrany umožní konečkům prstů po celé hodiny plynule přecházet mezi klávesami. Klávesy jsou tak pohodlné, že vás napadne, zda nebyly vyrobeny přímo pro vaše prsty.
Umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů pomocí kolečka pro posuv, které nevykazuje takřka žádné tření, nebo přepnutí na přesný posuv, který je vhodný k navigaci v seznamech, prezentacích a sbírkách snímků.
Umožňuje letmým pohledem na ikony získat informace o stavu baterie a funkcích Caps Lock, Scroll Lock a Num Lock, takže při psaní vám nic neunikne.
Nepatrný bezdrátový přijímač zůstává v notebooku. Ke stejnému přijímači můžete navíc snadno přidat další kompatibilní myš nebo numerickou klávesnici.

Logitech® Wireless Desktop MK710. Spojení pohodlí a produktivity v jedné sadě. Nízkoprofilová klávesnice obsahuje vyduté klávesy Logitech Incurve Keys™, které podporují správnou polohu prstů a jejich jemně zaoblené hrany umožní konečkům prstů plynule přecházet mezi klávesami. Díky životnosti baterie klávesnice i myši až tři roky není prakticky třeba měnit baterie.* Velmi rychlý posuv umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů nebo přepnutí na přesný posuv. Panel LCD vás například informuje o tom, že je zapnutá funkce Caps Lock, a to dříve, než napíšete celou stránku. A nepatrný přijímač Logitech Unifying zůstává v notebooku a umožňuje připojení další kompatibilní bezdrátové myši nebo numerické klávesnice.* Výpočet životnosti baterie klávesnice vychází z předpokládaného počtu dvou milionů úhozů za rok v kancelářském prostředí. Způsob práce uživatele se může lišit. Životnost baterie myši se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

Logitech® Wireless Desktop MK710

Spojení pohodlí a produktivity v jedné sadě

- Životnost baterie klávesnice i myši až tři roky*

- Klávesy Logitech Incurve Keys™ a měkká opěrka zápěstí

- Velmi rychlý posuv* Výpočet životnosti baterie klávesnice vychází z předpokládaného počtu dvou milionů úhozů za rok v kancelářském prostředí. Způsob práce uživatele se může lišit. Životnost baterie myši se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

Vysoký výkon, nízký profil a životnost baterie až tři roky.Co nabízí sada Logitech® Wireless Desktop MK710. Jedná se o bezdrátovou klávesnici a myš, které jsou optimalizovány pro váš notebook, navrženy za účelem pohodlí a vyrobeny za účelem výkonu.Nízkoprofilová klávesnice obsahuje klávesy Logitech Incurve Keys™ a měkkou opěrku zápěstí. Vyduté klávesy podporují správnou polohu prstů a jejich jemně zaoblené hrany umožní konečkům prstů po celé hodiny plynule přecházet mezi klávesami. Klávesy jsou tak pohodlné, že vás napadne, zda nebyly vyrobeny přímo pro vaše prsty. Životnost baterie klávesnice i myši až tři roky znamená lepší správu napájení, takže není prakticky třeba baterie měnit.* Velmi rychlý posuv umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů nebo přepnutí na přesný posuv, který je vhodný k navigaci v seznamech, prezentacích a sbírkách snímků. Panel LCD vás mimo jiné informuje o tom, že je zapnutá funkce Caps Lock, a to dříve, než napíšete celou stránku.

Klávesnice

Myš

Přijímač Unifying s rozhraním USB o frekvenci 2,4 GHz

4 alkalické baterie typu AA

Disk CD-ROM se softwarem

Uživatelská dokumentace

Tříletá záruka a plná podpora produktu


Stránky o produktu:

www.logitech.com


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Na webu https://rma.fixit-service.com/ si vyplnte jednoduchy formular, nasledne si zvolite svoz zarizeni z adresy, zboží zabalite a vyckate prijezdu prepravni služby, která zboží zdarma odveze do autorizovaného servisu a po oprave priveze zpet. Pro uplatneni reklamace budete potrebovat nakupni doklady (faktura + dodaci list nebo prodejku za hotove).
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit mobilní verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.