Logitech Rally Plus

konferenční kamera Logitech RALLY PLUS system
 
 
 
 
Logitech
Logitech Rally Plus
 
 
-15%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hodnoceno 0x        
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 63 990.00   
Koncová cena 74 990.00   
Cena bez DPH 52 884.30   
Recyklační poplatek 1.50   
Koupit na splátky? splátková kalkulačka

Nákupem získáte: 370.1 bodů  do bonus programu

KódDGLO079
Part No.960-001224
Záruka24 Měsíců
Výrobce Logitech
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento produkt v poslední době nakoupilo již 4 zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Víkendové ceny
 
 
 
 
 
 

V košíku můžete k produktu přidat


 

           


 

Související produkty

 
 
 

Související produkt

 
 
 
 

Logitech Group, mikrofon, 3.5 MM, AMR

<b>Logitech Group, mikrofon, 3.5 MM, AMR</b><br> <br> <b>VYNIKAJÍCÍ ZVUK VE VELKÝCH MÍSTNOSTECH</b><br> Rozšiřující mikrofony Logitech prodlužují dosah videokonferenčního systému GROUP, a umožňují tak bezproblémovou kooperaci až 20 osob v jedné velké m

 

5 114.2 Kč  bez DPH

 

6 190.0 Kč  s DPH
 
-17%
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkt

 
 
 
 

Logitech Rally - montážní sada

Logitech Rally - montážní sada Držák reproduktoru (2) Držák kamery Držák stolního rozbočovače Držák obrazového rozbočovače Fixace kabelu (2) Spojovací materiály Dokumentace

 

4 973.0 Kč  bez DPH

 

6 019.1 Kč  s DPH
 
-7%
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkt

 
 
 
 

Logitech Rally Speaker, Reproduktor pro Logitech Rally

Logitech Rally Reproduktor - Připojte druhý reproduktor k systému Logitech Rally pro čistý, bohatý zvuk Zvuk z čela místnosti pro přirozenou konverzaci Antivibrační schránka zabraňuje otřesům kamery Dostatečná úroveň hlasitosti ve větších místnostech

 

4 916.0 Kč  bez DPH

 

5 950.2 Kč  s DPH
 
-7%
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkt

 
 
 
 

Logitech Rally MIC POD HUB, Rozbočovač stolních mikrofonů pro Logitech Rally

Logitech Rally MIC POD HUB, Rozbočovač stolních mikrofonů Přizpůsobte umístění mikrofonů libovolnému uspořádání konferenčního stolu Umožňuje flexibilní umístění více stolních mikrofonů Snižuje potřebu trasování kabelů napříč stolem Umožňuje připoj

 

5 764.0 Kč  bez DPH

 

6 976.3 Kč  s DPH
 
-9%
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkt

 
 
 
 

Logitech Rally Mic Pod

Rally Mic Pod Modulární mikrofony s RightSound™ pro Logitech Rally Automaticky vyrovnává hlasy osob a potlačuje šum pro čistý zvuk Praktické ovládání a indikátor ztlumení Prvotřídní materiály vypadají skvěle v jakékoli místnosti Atraktivní vzhled

 

8 318.0 Kč  bez DPH

 

10 066.6 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobrazit více

 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Zboží vyžaduje odbornou instalaci - prodej pouze na IČO !

konferenční kamera Logitech RALLY PLUS system

VŠICHNI DOHROMADY
Logitech Rally přináší video ve studiové kvalitě, bezkonkurenční čistotu hlasu a možnost automatizace RightSense pro bezproblémový průoběh jednání s aplikacemi pro videokonference kompatibilními se zařízeními USB, jako je Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® pro podniky, Microsoft Teams a Zoom. Díky modulárnímu zvuku, promyšlenému vedení kabelů a luxusnímu provedení je Rally vhodné do každého středně velkého až velkého sálu.

OBRAZ VE STUDIOVÉ KVALITĚ
Díky Ultra HD obrazovému systému se kamera Rally vyznačuje dokonale ostrým obrazem, mimořádnými barvami a výjimečnou optickou věrností při rozlišení až 4K. Technologie Logitech RightLight™ optimalizuje vyvážení světla za účelem zvýraznění obličejů a vykreslení přirozených odstínů pleti, a to i při nedostatku světla či při protisvětle.

POKROČILÝ MODULÁRNÍ ZVUK
Křišťálově čistý zvuk je základem každé videokonference na úrovni a kamery Rally jsou vyhlášené přenosem přirozeného, čistého a snadno srozumitelného zvuku. Logitech RightSound™ k vyčištění zvuku používá funkci potlačení hluku na pozadí, automatickým vyvažováním dynamického zvuku a zaměřením se na současného řečníka. Nádherně citlivý stolní mikrofon zajistí snadnou slyšitelnost všech účastníků jednání a samostatné reproduktory jsou schopny naplnit celou místnost bohatým zvukem.

ELEGANTNÍ PRŮMYSLOVÝ DESIGN
Každá část systému Rally se pyšní špičkovým průmyslovým provedením vhodným do každého profesionálního prostředí. Výrobky Rally nejenže umožní každému prezentovat se během videokonference v nejlepším světle, ale současně i každá část systému vypadá úžasně sama o sobě. Profesionální kamera PTZ je ústředním bodem systému s matnou černou povrchovou úpravou a břidlicově šedými kovovými prvky. To vše navíc s elegantně řešenými reproduktory a příslušenstvím, které se dokonale hodí do každého jednacího sálu.

VYLEPŠENÉ VLASTNOSTI PRO VŠECHNY UŽIVATELE
Logitech RightSense je sadou technologií integrovaných do kamery Rally, které umožňují její efektivnější využívání. Funkce RightSight™ dokáže bezchybně rozeznat všechny účastníky bez ohledu na jejich vzdálenost od objektivu. Funkce RightLight umí rozlišit obličej od pozadí místnosti a vytvořit tak přirozeně vypadající odstíny pleti. Funkce RightSound potom dokáže vytvářet čistý zvuk potlačením hluku na pozadí, automatickým vyvážením hlasu a zaměřením se na aktuálního řečníka. Výsledkem je kvalitnější průběh jednání zcela bez nutnosti vašeho zásahu!

INTELIGENTNÍ VEDENÍ KABELŮ A SDÍLENÍ OBSAHU
Díky obrazovému rozbočovači a stolnímu rozbočovači jsou všechny kabely, prvky Rally i počítač potřebný pro jednání elegantně skryté. Oba rozbočovače jsou připojeny pomocí jediného kabelu CAT6A, ale samy nabízí celou řadu konektorů, díky kterým můžete umístit počítač ihned u obrazovky nebo u stolu. Vstup HDMI na stolním rozbočovači odstraňuje nutnost používat drahé redukce kabelů a umožňuje vše propojit během okamžiku.

IDEÁLNÍ ZÁBĚR VŠECH OSOB
Ovládání kamery1 Logitech RightSight automaticky posouvá a nastavuje objektiv tak, aby spolehlivě zabíral účastníky konference v místnostech všech tvarů a velikostí.

NEBRAŇTE SE SLUNEČNÍMU SVITU
Dokonce i místností prosvícené sluncem je technologie Logitech RightLight s širokým dynamickým rozsahem (WDR) schopna rozlišit obličeje i celé osoby od předmětů a povrchu. Výsledkem je vyvážený obraz, který účastníky vykresluje v lichotivém světle se sníženým jasem a měkčími stíny, a to i při nedostatku světla či při protisvětle.

ADAPTIVNÍ OTÁČENÍ, NAKLÁPĚNÍ A ZOOM
Rychlost otáčení a naklápění se dokáže automaticky měnit a reagovat na momentální přiblížení. Výsledkem je rychlejší pohyb kamery při oddalování záběru pro obratnější snímání a pomalejší pohyb kamery při přibližování záběru pro efektivnější ovládání.

ZVUK Z PŘEDNÍ ČÁSTI MÍSTNOSTI
Na rozdíl od stolních mikrofonů oddělujících hlas od videa jsou reproduktory Rally navrženy pro umístění v přední části místnosti. Umístěním reproduktorů v blízkosti obrazovky budete mít jistotu, že hlas řečníka i video přichází ze stejného místa a nikdy ne zpoza vašich zad. Konverzace jsou tak mnohem přirozenější a skutečnější.

VOLITELNÁ MONTÁŽNÍ SADA
Volitelná montážní sada vám usnadní montáž jednotlivých dílů. Kvalitní držák je vhodný pro upevnění kamery a dvou mikrofonů na stěnu a prodyšné montážní desky umožňují upevnění obrazového a stolního rozbočovače na zdi nebo pod stolem. Dvě chytře navržené spony zajistí, že kabely budou vždy na svém místě.

HLASITĚ A ZŘETELNĚ
Obrazový rozbočovač Rally napájí dva reproduktory a zajistí dostatečně bohatý zvuk i ve větších sálech. Tlumicí systém přihlášený k patentování prakticky eliminuje vibrace přenášející se stěnami, stojánky a stoly. Výsledkem je lepší potlačení ozvěny bez dopadu na stabilitu videa, a to i při vysoké hlasitosti a přiblížení.

AŽ 7 STOLNÍCH MIKROFONŮ
V případě jednání s více než 10 účastníky můžete za pomoci stolních mikrofonů Rally rozšířit zvukové pokrytí a nabídnout pohodlný přístup k funkci ztlumení zvuku. Každý ze stolních mikrofonů nabídne pokrytí pro dalších šest účastníků. Systém Rally tak můžete používat v jednacích místnostech a sálech čítajících až 46 osob.

OHEBNÝ KABEL PRO STOLNÍ MIKROFON
Rozbočovač stolních mikrofonů Rally je flexibilnější alternativou pro připojení mikrofonů a díky jeho třem konektorům pro stolní mikrofony Rally nebo další rozbočovače stolních mikrofonů můžete snadno vést všechny kabely pod stolem. Každé zařízení je připojeno pohodlně pouze jedním kabelem a účastníci tak mohou jednoduše pohybovat stolními mikrofony po stole nebo využívat snadno dostupné funkce ztlumení.

Logitech Rally přináší video ve studiové kvalitě, bezkonkurenční čistotu hlasu a možnost automatizace RightSense™ pro bezproblémový průoběh jednání s aplikacemi pro videokonference kompatibilními se zařízeními USB, jako je Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® pro podniky, Microsoft Teams a Zoom. Díky modulárnímu zvuku, promyšlenému vedení kabelů a luxusnímu provedení je Rally vhodné do každého středně velkého až velkého sálu.

Technické specifikace:

KAMERA RALLY
Ultra HD obrazový systém podporuje rozlišení: 4K, 1440p, 1080p, 900p, 720p a SD při 30 fps, 1080p, 720p při 30 fps a 60 fps
Plynulé motorizované otáčení, naklápění a zoom
Otáčení: ±90°
Naklápění: +50°/-90°
15x HD zoom
90° zorné pole
Funkce autofocus
3 předvolby kamery
Bezpečnostní otvor Kensington
Indikátor LED ztlumení/zrušení ztlumení zvuku
Standardní závit stativu
Objektiv se pro zajištění maximální ochrany soukromí v době nečinnosti uloží v poloze -90°
STOLNÍ MIKROFON RALLY
Dosah snímání zvuku: 4,5 m průměr
Čtyři všesměrové mikrofony tvořící osm akustických paprsků
AEC (potlačení akustické ozvěny)
VAD (detektor hlasové aktivity)
Potlačení okolního šumu
Tlačítko ztlumení s indikátorem LED
2,95 m připojený kabel s 12 kolíky
Řetězové zapojení až 7 stolních mikrofonů Rally
Frekvenční rozsah: 90 Hz–16 kHz
Citlivost: >-27 dB +/-1 dB při 1 Pa
Rozsah mikrofonu: 48 kHz
Doporučený počet účastníků:
Rally (jeden stolní mikrofon): 10
Rally Plus (dva stolní mikrofony): 16
Další účastníci s každým stolním mikrofonem navíc: 6
Doporučený počet účastníků Rally se 7 stolními mikrofony: 46
REPRODUKTOR RALLY
Vysoce výkonný 76mm reproduktor s magnetem ze vzácné zeminy
Tlumicí systém přihlášený k patentování eliminuje otřesy kamery způsobené vibracemi a zvukové rušení
Kabel miniXLR slouží k připojení obrazového rozbočovače Rally ke konektoru signálu a napájení
Hlasitost reproduktoru: 95 dB SPL při 1 W, 100 dB SPL při 7,5 W, vždy s +/-2 dB na 1 metru
Citlivost: 95 +/-2 dB SPL na 1 metru
Zkreslení: 200 Hz – 300 Hz < 2,5 %, 300 Hz – 10 kHz < 1 % při 7,5 W
Vzorkovací frekvence reproduktorů: 48 kHz
STOLNÍ ROZBOČOVAČ RALLY
Spojení jedním kabelem CAT6A s obrazovým rozbočovačem Rally (součástí balení je 5m kabel; kompatibilní s uživatelem dodanými kabely o délce až 50 m)
Aktivní detekce reproduktoru: analýza zvuku z až 7 stolních mikrofonů a 56 paprsků každých 8 ms
12kolíkový konektor pro stolní mikrofon Rally

Přípojka HDMI typu A k obrazovému rozbočovači (x2)
USB typu C
USB typu A (vyhrazeno pro budoucí funkce)
USB typu B (připojení k počítači v jednacím sále)
RJ45 (vyhrazeno pro budoucí funkce)
Vstup napájení
OBRAZOVÝ ROZBOČOVAČ RALLY
HDMI typu A (x2) (připojení k obrazovce)
USB C (připojení ke kameře Rally)
USB typu B (připojení k počítači v jednacím sále)
RJ45 (připojení ke stolnímu rozbočovači)
MiniXLR (x2)
Napájení pro jeden až dva reproduktory Rally
Vstup napájení
DÁLKOVÝ OVLADAČ
RF dálkový ovladač (přímá viditelnost není vyžadována)
Baterie CR2032 (součástí balení)
KABELY/NAPÁJENÍ
Kamera > obrazový rozbočovač 2m kabel USB 3.1 typu C > USB 3.1 typu C
Počítač v konferenčním sále > obrazový/stolní rozbočovač 2m kabel USB 3.1 typu A > USB typu B
Obrazový rozbočovač > stolní rozbočovač 5m ethernetový kabel CAT6A (kompatibilní s uživatelem dodanými kabely o délce až 50 m)
Obrazový rozbočovač > reproduktor (x2) 2,95m kabel miniXLR (kompatibilní s uživatelem dodanými prodlužovacími kabely o délce až 3 m)
Počítač v konferenčním sále > obrazovka (x2) 2m kabel HDMI typu A
Stolní mikrofon 2,95m připojený kabel s 12kolíkovým konektorem
Zásuvka > zdroj napájení (x2) 1m
zdroj napájení > obrazový/stolní rozbočovač (x2) 1,5 mStránky o produktu:

https://www.logitech.com/cs-cz/product/rally-ultra-hd-conferencecam?crid=1689


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Na webu https://rma.fixit-service.com/ si vyplnte jednoduchy formular, nasledne si zvolite svoz zarizeni z adresy, zboží zabalite a vyckate prijezdu prepravni služby, která zboží zdarma odveze do autorizovaného servisu a po oprave priveze zpet. Pro uplatneni reklamace budete potrebovat nakupni doklady (faktura + dodaci list nebo prodejku za hotove).
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2021 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.softcom.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.