Ve čtvrtek 18.4. nebudou z důvodu údržby funkční telefony v prodejně v Praze

x
 
 
 
 
 

Microsoft 365 Copilot CSP, el.licence

licence na 12 měsíců
 
 
 
 
Microsoft
Microsoft 365 Copilot CSP, el.licence
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 10 164.00   
Koncová cena 10 599.00   
Cena bez DPH 8 400.00   
Koupit na splátky? splátková kalkulačka

Nákupem získáte: 58.8 bodů  do bonus programu

KódSWMI838
Part No.MS
Záruka24 Měsíců
Výrobce Microsoft
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento produkt v poslední době nakoupilo již 1 zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Copilot je integrován do Microsoft 365 dvěma způsoby. Pracuje společně s vámi, je zabudován do aplikací Microsoft 365, které denně používáte – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams a další – a umožňuje uvolnit kreativitu, odemknout produktivitu a zvýšit úroveň dovedností. Dnes také oznamujeme zcela novou zkušenost: Business Chat. Business Chat funguje napříč LLM, aplikacemi Microsoft 365 a vašimi daty – kalendářem, e-maily, chaty, dokumenty, schůzkami a kontakty – a umožňuje vám dělat věci, které jste dosud neuměli. Můžete mu zadávat výzvy v přirozeném jazyce, například: „Řekněte mému týmu, jak jsme aktualizovali produktovou strategii,“ a on na základě ranních schůzek, e-mailů a chatových vláken vygeneruje aktualizaci stavu.

Dejte volný průchod kreativitě. Pomocí aplikace Copilot ve Wordu můžete nastartovat tvůrčí proces, takže už nikdy nebudete začínat s prázdným papírem. Copilot vám poskytne první návrh, ze kterého mlžete vyjít a upravovat ho – ušetříte tak hodiny času při psaní, hledání zdrojů a úpravách. Někdy bude mít Copilot pravdu, jindy se zmýlí – ale vždy vás posune dál. Jako autor máte vždy vše pod kontrolou, řídíte své jedinečné nápady a dáváte podněty Copilotu, aby je zkrátil, přepsal nebo poskytl zpětnou vazbu. Copilot v aplikaci PowerPoint vám pomůže vytvářet krásné prezentace pomocí jednoduchého podnětu a přidání relevantního obsahu z dokumentu, který jste vytvořili minulý týden nebo minulý rok. A s nástrojem Copilot v aplikaci Excel můžete během několika sekund analyzovat trendy a vytvářet profesionálně vypadající vizualizace dat.

Nastartujte produktivitu. Všichni se chceme soustředit na 20 % práce, která je opravdu důležitá, ale 80 % času nám zabírá práce, která nás zdržuje. Copilot vám tuto zátěž ulehčí. Od shrnutí dlouhých e-mailových vláken po rychlé vypracování návrhů odpovědí vám Copilot v aplikaci Outlook pomůže vyčistit schránku během několika minut, nikoli hodin. A každá schůzka je s Copilotem v Teams se stane rázem produktivní. Dokáže shrnout klíčové body diskuse – včetně toho, kdo co řekl a v čem se lidé shodují a v čem ne – a navrhnout akční body, a to vše v reálném čase během schůzky. S Copilotem v Power Platform může kdokoli automatizovat opakující se úkoly, vytvářet chatboty a během několika minut přejít od nápadu k funkční aplikaci.


Stránky o produktu:

www.microsoft.cz


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Software je autorským dílem. Reklamace a záruka je platná pouze pro případný fyzický nosič, který nemusí být ani součástí dodávky. Do uznatelné vady se počítají závady vzniklé vadou při výrobě nosiče. Mezi uznatelné vady nelze počítat mechanické poškození povrchu média vlivem užití. Software může bez předchozího upozornění výrobce dodávat pouze ve formě registračních údajů, po jejichž zadání je nutné vlastní obsah stáhnout z internetu. Po rozbalení obalu již nelze software, coby autorské dílo již vrátit a to podle Občanského zákoníku, Zákon č. 89/2012 Sb., § 1837 h). V případě dodání elektronické licence jinou formou, než-li v uzavřeném obalu (e-mail, apod.) pak vrátit nelze s přihlédnutím k § 1837 i).
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.