Pobočka v Brně bude od 1.7.2024 uzavřena. Pražská centrála Softcom se postará o zákazníky brněnské pobočky, takže se na nás můžete i nadále s důvěrou obracet. Děkujeme

x
 
 
 
 
 

NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

 
 
 
 
Netgear
NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
 
 
-12%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 3 647.80   
Koncová cena 4 129.40   
Cena bez DPH 3 014.70   
Recyklační poplatek 1.70   
Koupit na splátky? splátková kalkulačka

Nákupem získáte: 21.1 bodů  do bonus programu

KódNENE030
Part No.AGM731F
Záruka24 Měsíců
Výrobce Netgear
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

NENE030
NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz.

PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP

AGM731F

Small size for high density fiber connections

Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot

1000BASE-SX connectivity

- Small size for high density fiber connections
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot
- 1000BASE-SX connectivity
- LC connectors
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables
- Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, - - - - GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F


Stránky o produktu:

https://www.netgearcz.cz


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Zboží zakoupené u fy. SOFTCOM Group spol. s r.o. . reklamujte u na ší firmy. Více informací naleznete zde: https://www.softcom.cz/eshop/reklamace-a-vraceni_ma60.html
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.