Planet konvertor, 10/100/1000Base-T - 1000Base-LX, SC, singlemode 10km

 
 
 
 
Planet
Planet konvertor, 10/100/1000Base-T - 1000Base-LX, SC, singlemode 10km
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hodnoceno 0x        
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 1 860.40   
Koncová cena 1 878.50   
Cena bez DPH 1 537.50   
Recyklační poplatek 1.50   

Nákupem získáte: 10.7 bodů  do bonus programu

KódNEPL055
Part No.GT-802S
Záruka24 Měsíců
Výrobce Planet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento produkt v poslední době nakoupilo již 1 zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Porty: 1 x RJ-45 10/100/1000Base-T, 1 x 1000Base-SX/LX
Podpora přenosu: JumboFrame 9 KB
Provedení: vnitřní
Podpora OAM: TS-1000
Napájení: zdroj 5 V DC, celkový příkon do 4,6 W
Ochrana: ne
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 97 x 70 x 26 mm
Hmotnost: 200 g
Lze instalovat do šasi: MC-700, MC-1500, MC-1500R


Stránky o produktu:

www.planet.com.tw


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2020 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.softcom.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.