VERDEMAX 4131 - zahradní nůžky

 
 
 
 
VERDEMAX
VERDEMAX 4131 - zahradní nůžky
 
 
-22%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 390.00   
Koncová cena 499.00   
Cena bez DPH 322.30   

Nákupem získáte: 2.2 bodů  do bonus programu

KódAZANU002
Part No.21V004131
Záruka24 Měsíců
Výrobce VERDEMAX
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Verdemax nabízí široký sortiment zahradních nůžek a nářadí: předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci.
Stříhání a prořezávání nikdy nebylo tak snadné a rychlé.


Čepel je vyrobena z uhlíkové oceli SK5, kovaná čepel, vše v nejvyšší kvalitě pro čistý a přesný střih. Rukojeti jsou pokryty měkkým plastovým materiálem.

Zahradní nůžky Verdemax 4131
• Řezná část z oceli SK5
• Čepel s nepřilnvou teflonovou vrstvou
• Ergonomicky tvarovaná rukojeť
• Maximální průměr stříhaného materiálu: 15 mm
• Délka: 21 cm
• Hmotnost: 250 g


Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.

Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku programy, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Zboží zakoupené u fy. SOFTCOM Group spol. s r.o. . reklamujte u na ší firmy. Více informací naleznete zde: https://www.softcom.cz/eshop/reklamace-a-vraceni_ma60.html
 

Poruchovost: 0%