Tento produkt v poslední době nakoupilo již 2 zákazníků.
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
Kvalitní a skvěle padnoucí ochranné sklo na displej včetně zahnutých okrajů. Díky adhezivní ploše po celé ploše skla dokonale přilne k displeji při zachování citlivosti a zobrazovacích vlastností displeje. Propustnost světla je až 99% obraz tak zůstane nezkreslený. Sklo je také vybaveno oleofobní vrstvou, která omezuje zanechávání otisků prstů a velmi dobře se čistí. Ochrana displeje je na prvním místě, sklo má tloušťku 0,33m a ochrání tak displej proti poškrábání například v kapse od klíčů nebo při pádu telefonu. Samozřejmostí je tvrdost 9H
Vlastnosti: - lepí po celé ploše - tloušťka: 0,33 mm - tvrdost 9H - vysoce odolné proti poškrábání - perfektně padne na displej a to včetně zahnutých okrajů a všech výřezů - oleofobní úprava proti zanechání otisků prstů a odleskům - instalací skla skryjete většinu škrábanců na displeji - nesnižuje dotykové vlastnosti displeje - nesnižuje čitelnost displeje
Reklamace, technická podpora
Zboží zakoupené u fy. SOFTCOM Group spol. s r.o. . reklamujte u na ší firmy. Více informací naleznete zde: https://www.softcom.cz/eshop/reklamace-a-vraceni_ma60.html
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
Kvalitní a skvěle padnoucí ochranné sklo na displej včetně zahnutých okrajů. Díky adhezivní ploše po celé ploše skla dokonale přilne k displeji při zachování citlivosti a zobrazovacích vlastností displeje.
Propustnost světla je až 99% obraz tak zůstane nezkreslený. Sklo je také vybaveno oleofobní vrstvou, která omezuje zanechávání otisků prstů a velmi dobře se čistí.
Ochrana displeje je na prvním místě, sklo má tloušťku 0,33m a ochrání tak displej proti poškrábání například v kapse od klíčů nebo při pádu telefonu.
Samozřejmostí je tvrdost 9H
Vlastnosti:
- lepí po celé ploše
- tloušťka: 0,33 mm
- tvrdost 9H - vysoce odolné proti poškrábání
- perfektně padne na displej a to včetně zahnutých okrajů a všech výřezů
- oleofobní úprava proti zanechání otisků prstů a odleskům
- instalací skla skryjete většinu škrábanců na displeji
- nesnižuje dotykové vlastnosti displeje
- nesnižuje čitelnost displeje