Pobočka v Brně bude od 1.7.2024 uzavřena. Pražská centrála Softcom se postará o zákazníky brněnské pobočky, takže se na nás můžete i nadále s důvěrou obracet. Děkujeme

x
 

 
 
Produkt již nelze objednat.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Petr Čehovský
pcehovsky@softcom.cz
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Samsung externí SSD T7 Touch 2TB, USB otisk prstu

Rychlost čtení až 1050 MB/s, rychlost zápisu až 1000 MB/s, USB 3.2 Gen2
 
 
 
 
Samsung
Samsung externí SSD T7 Touch 2TB, USB otisk prstu
 
 
 
 
  • Samsung externí SSD T7 Touch 2TB, USB otisk prstu
  • Samsung externí SSD T7 Touch 2TB, USB otisk prstu
  • Samsung externí SSD T7 Touch 2TB, USB otisk prstu
  • Samsung externí SSD T7 Touch 2TB, USB otisk prstu
 
 
 
 
 

 Konec výroby - nedodatelné 

-21%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 4 667.60   
Koncová cena 6 177.70   
Cena bez DPH 3 857.50   
Recyklační poplatek 1.50   
Autorský fond 250.00   
Koupit na splátky? splátková kalkulačka

Nákupem získáte: 25.2 bodů  do bonus programu

KódHDSM0537
Part No.MU-PC2T0K/WW
Záruka36 Měsíců
Výrobce Samsung
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Vylepšené externí úložiště

Ať už přenášíte hry, filmy nebo citlivé pracovní soubory, externí SSD T7 Touch vám přináší rychlost a zabezpečení v krabičce o velikosti vaší dlaně. Poznejte novou úroveň externího úložiště.

Vylepšené externí úložiště

Bleskový přenos

Přenášejte obrovské soubory během několika sekund s neuvěřitelnou rychlostí USB 3.2 Gen2 na disku T7 Touch. Vestavěná technologie PCIe NVMe usnadňuje – respektive zrychluje – sekvenční zápis/čtení na 1 050/1 000 MB/s, což činí T7 Touch téměř dvakrát rychlejším než T5.

Bleskový přenos

* Výkon se může lišit v závislosti na konfiguraci připojeného zařízení. Abyste dosáhli maximálních čtecích/zapisovacích rychlostí o hodnotách 1 050/1 000 MB/s, připojené zařízení a kabely musí podporovat USB 3.2 Gen 2 a režim UASP být povolený. ** Založeno na výsledcích interního testování v porovnání se Samsung 1TB externím HDD (HX-MTD10EA). Testovací systémová konfigurace: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB-C 3.2 Gen 2), Intel® Core i7-8700K CPU @ 3.70GHz(Coffeelake), OS-Windows 10 RS6

Pevná a bezpečná konstrukce

Odolný design

Název SSD – Solid State Drive – znamená, že je vyroben bez pohyblivých částí. Robustní kovové tělo obklopuje nepohyblivý hardware, takže vaše data zůstávají v bezpečí i při pádech až ze 2 metrů. T7 Touch je navíc krytý omezenou 3letou zárukou.

*Interní test volného pádu byl proveden v řízených podmínkách. **Pro více informací o záruce prosím navštivte www.samsung.com/support.

 
Pevná a bezpečná konstrukce

Dotykově zabezpečen

Udržte vaše soukromá data v bezpečí, aniž byste museli obětovat své pohodlí. Vestavěné možnosti zabezpečení T7 Touch využívají 256bitové šifrování AES a umožňují vám odemykání otiskem vašeho prstu nebo heslem.

 
Dotykově zabezpečen

Informační LED

T7 Touch je vybaven LED čtverečkem, který svítí, aby vás na první pohled informoval o tom, co právě váš SSD disk vykonává. Vyberte si z klasického černého nebo stylového stříbrného provedení v jedné ze tří kapacit – 500 GB, 1 TB nebo 2 TB – která vyhovuje vašim potřebám.

Informační LED

*Barevná provedení se mohou lišit v závislosti na kapacitě úložiště. **1 GB = 1 000 000 000 bytů, 1 TB = 1 000 000 000 000 bytů. Váš počítač může prokázat nižší kapacitu kvůli použití jiného standardu měření.

Elegantní a kompaktní styl

Lehké tělo a tenká kapesní velikost je u T7 Touch standardem. Pevné hliníkové tělo zhruba o velikosti kreditní karty váží pouhých 58 gramů a komfortně padne do vaší dlaně.

 
Elegantní a kompaktní styl

Software pro správu zařízení

T7 Touch přichází s vylepšeným softwarem pro PC a Mac počítače, který vám pomůže s nastavením hesla, otisků prstů a stažením nejnovějších aktualizací firmwaru. Navíc si také můžete stáhnout mobilní aplikaci pro smartphony a tablety se systémem Android.

*Software vyžaduje Windows 7, Mac OS X 10.10, Android 5.1 (Lollipop) nebo novější verzi. Starší verze operačních systémů Windows, Mac nebo Android nemusí být podporovány. **Aktualizace firmwaru vyžadují PC nebo Mac a internetové připojení. Android aplikace je dostupná v Google Play.


Stránky o produktu:

www.samsung.cz


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Kapacita HDD je výrobcem uváděna s předponou v desítkové soustavě, avšak některé PC systémy a operační systémy hlásí kapacitu v rozšířených jednotkách v binární soustavě. Správný údaj je systémy zobrazen pouze v základní jednotce, v byte. Více informací o problematice zobrazení kapacity HDD naleznete na našich stránkách: https://www.softcom.cz/eshop/?show=wm&wmpart=article&wmaid=86 Výrobce ani prodejce neručí za data uložená na těchto zařízeních, ani za jejich případnou ztrátu v případě poruchy zařízení. Data je třeba vždy zálohovat! O pomoc s nastavením zálohování se obraťte na svého IT specialistu.
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.