Ve čtvrtek 18.4. nebudou z důvodu údržby funkční telefony v prodejně v Praze

x
 
 
 
 
 

Set Logitech MK850 Performance, CZ (vlisováno v ČR), černá

 
 
 
 
Logitech
Set Logitech MK850 Performance, CZ (vlisováno v ČR), černá
 
 
 
 
  • Set Logitech MK850 Performance, CZ (vlisováno v ČR), černá
  • Set Logitech MK850 Performance, CZ (vlisováno v ČR), černá
  • Set Logitech MK850 Performance, CZ (vlisováno v ČR), černá
  • Set Logitech MK850 Performance, CZ (vlisováno v ČR), černá
 
 
 
 
 
 
 
-13%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 3 143.10   
Koncová cena 3 605.30   
Cena bez DPH 2 597.60   
Recyklační poplatek 1.60   
Koupit na splátky? splátková kalkulačka

Nákupem získáte: 18.1 bodů  do bonus programu

KódKLLO0127
Part No.920-008226CZ
Záruka36 Měsíců
Výrobce Logitech
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento produkt v poslední době nakoupilo již 10 zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Víkendové ceny
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

EAN: 5099206066878

CZ+SK znaky jsou vlisovány v České republice.

Klávesnice v soupravě MK850 Performance poskytuje komfortní a příjemný pocit při psaní, protože klávesy mají plnou velikost a k dispozici je blok numerických kláves. Navíc jejich tvar je pečlivě navržen tak, aby pomáhal správně navádět vaše prsty. Polstrovaná opěrka plně podepře vaše zápěstí a zakřivené rozložení kláves umožní psát v přirozenější poloze rukou. Také si díky nastavitelným nožičkám můžete zvolit různé úhly náklonu klávesnice. Myš má design zakřivený tak, aby vám pohodlně padla do dlaně, a díky hyper rychlému rolovacímu kolečku můžete snadno „prolétnout“ i dlouhé dokumenty nebo webové stránky.

Logitech DuoLink
Exkluzivní funkce obsažené v obslužné aplikace Logitech Options, učiní ze soupravy MK850 Performance první skutečně propojenou dvojici zařízení, kterou Logitech nabízí, protože klávesnice a myš pracují v tandemu a díky tomu mohou poskytnout nové funkce. DuoLink umožňuje, aby tlačítka a gesta myši aktivovala celou řadu nových akcí, když současně s jejich stiskem podržíte funkční klávesu Fn na klávesnici. Například můžete pohybem myši snadno přepínat mezi různými plochami, úkoly a aplikacemi. A když budete poslouchat hudbu, můžete přehrávání pozastavit a opět spustit kliknutím na prostřední tlačítko nebo náklonem rolovacího kolečka na pravou či levou stranu přecházet na další nebo předchozí skladbu.

Zvyšte svou produktivitu a pohodlí
Vychutnejte si novou úroveň pohodlí a produktivity s výkonnou sadou MK850 Performance. Vykonávejte svou práci v pohodlí díky polstrované opěrce zápěstí, zaoblené klávesnici a profilované myši. Bezproblémový multitasking – přepínejte mezi obrazovkami pomocí klávesnice i myši. Konečně sada klávesnice a myši, která doopravdy kooperuje. Funkce DuoLink umožňuje po přidržení klávesy Fn tlačítkům myši aktivovat jiné funkce. Po přidržení klávesy Fn můžete také pohybem myši provádět akce ovládané gesty.

Zvýšení produktivity
Rychle procházejte dokumenty a webovými stránkami pomocí funkce extra rychlého posuvu, a pište tiše a efektivně na klávesnici plnohodnotné velikosti s precizně vyrobenými klávesami konkávního tvaru.

Dokonalé ovládání více zařízení
Začněte psát na svém počítači, poté stiskem tlačítka přepněte na tablet, telefon nebo počítač. Bezproblémový multitasking – spárujte svou myš až se 3 zařízeními.

Pohodlné klávesy konkávního tvaru
Standardní odstup 19 mm mezi klávesami umožňuje snadno návykové psaní. Velká opěrná plocha kláves navíc zabraňuje jejich nechtěnému stisku. Sada MK850 Performance je vybavena klenutými kryty kláves pro lepší navádění prstů na střed klávesy za účelem přesného stisku.

Sklopné nožky
S ohledem na své zvyklosti při psaní si můžete zvolit ze tří úhlů sklopení. Robustní nožky je možné zafixovat ve vodorovné poloze (nula stupňů), nebo se 4 či 8stupňovým sklonem.

Zaoblená klávesnice, měkká opěrka zápěstí
Mírně zaoblený tvar klávesnice napomáhá zaujetí přirozené polohy při psaní. Klávesnice plnohodnotné velikosti disponuje snadno návykovým rozvržením – není třeba měnit svůj styl psaní.
Velká polstrovaná opěrka zápěstí je vyrobená z měkkého, a zároveň houževnatého materiálu, který při psaní poskytne zápěstí dokonalou oporu. Pomáhá zápěstí navést do vyšší polohy, což snižuje tlak a únavu ruky.

Profilovaná myš
Přiměřeně velký, profilovaný tvar pro pravou ruku vám skvěle padne do dlaně. Pogumovaný povrch je velmi jemný na dotyk, a zároveň vám umožňuje spolehlivý úchop myši.

Vyladěno pro váš styl práce
Sada MK850 je kompatibilní s operačními systémy Windows® a Mac®, a umožňuje vám přepínat mezi všemi připojenými zařízeními.

Popisky kláves: Barvy odlišují funkce. Šedé popisky označují funkce zařízení Apple® se systémem Mac OS X nebo iOS. Bílé popisky na šedém kruhu označují funkce pro použití s klávesou Alt Gr na počítačích se systémem Windows*.

Dělené popisky kláves: Popisek nad dělicí čárou označuje modifikátor používaný u zařízení se systémem Windows, Android™ nebo Chrome. Popisek pod dělicí čárou označuje modifikátor používaný u zařízení Macintosh, iPhone® nebo iPad®.

* Klávesa Alt Gr (neboli Alt Graph), která se nachází na mnoha mezinárodních klávesnicích, nahrazuje pravou klávesu Alt běžně se nacházející napravo od mezerníku. Při stisku v kombinaci s ostatními klávesami umožňuje Alt Gr zadávání speciálních znaků.

Tlačítko easy-switch
Pište a plynule přepínejte mezi svým počítačem, tabletem a chytrým telefonem.* Spárujte svou myš až se 3 zařízeními. Sada MK850 Performance byla optimalizována pro použití s různými operačními systémy, včetně Windows, Mac a Chrome™.

* Libovolné zařízení kompatibilní s technologií USB nebo Bluetooth® Smart, která podporuje externí klávesnice (profil HID).

Přístupové klávesy, klávesy pro média a klávesové zkratky
Kopírovat, vložit, přehrát, pozastavit, nastavit hlasitost a další. Všechny vaše oblíbené akce lze provádět snadněji a rychleji pomocí přizpůsobených kláves – bez ohledu na použité zařízení nebo operační systém.

Světelná indikace
Indikátor LED vás upozorní, když je třeba vyměnit baterii, když je aktivní připojení Bluetooth, nebo je stisknuta klávesa Caps Lock.

Technická specifikace:

Klávesnice:
• Výška x šířka x hloubka: 25 x 430 x 210 mm
• Hmotnost: 733 g (včetně 2 baterií velikosti AAA)
• Typ připojení: bezdrátové připojení Bluetooth® Smart a 2,4 GHz
• Bezdrátový dosah: 10 m (dosah bezdrátového připojení se může lišit v závislosti na provozním prostředí a nastavení počítače)
• Bezdrátové šifrování: ano (šifrování bezdrátového připojení probíhá mezi klávesnicí a připojeným počítačem nebo mobilním zařízením)
• Baterie: 2x AAA
• Životnost baterie: 36 měsíců (výpočet životnosti baterie klávesnice vychází z počtu dvou milionů úhozů za rok v kancelářském prostředí. Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání)

Myš:
• Výška x šířka x hloubka: 45 x 74 x 115 mm
• Hmotnost: 135 g (včetně 1 baterie velikosti AA)
• Typ připojení: bezdrátové připojení Bluetooth Smart a 2,4 GHz
• Bezdrátový dosah: 10 m (dosah bezdrátového připojení se může lišit v závislosti na provozním prostředí a nastavení počítače)
• Baterie: 1x AA
• Životnost baterie: 24 měsíců (životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání)
• Technologie senzoru: pokročilé optické snímání Logitech
• Rozlišení senzoru: 1000 dpi
• Rolovací kolečko: extra rychlé
• Počet tlačítek: 8

Systémové požadavky:

Klávesnice:
Unifying:
Windows® 10 nebo novější, Windows 8, Windows 7
Mac OS X 10.10 nebo novější
Chrome OS™

Bluetooth:
Windows 10 nebo novější, Windows 8
Mac OS X 10.10 nebo novější
iOS 5 nebo novější
Chrome OS
Android™ 5.0 nebo novější

Připojení k internetu pro stažení softwaru, port USB.

Myš:
Unifying:
Windows 10 nebo novější, Windows 8, Windows


Stránky o produktu:

www.logitech.com


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Na webu https://rma.fixit-service.com/ si vyplnte jednoduchy formular, nasledne si zvolite svoz zarizeni z adresy, zboží zabalite a vyckate prijezdu prepravni služby, která zboží zdarma odveze do autorizovaného servisu a po oprave priveze zpet. Pro uplatneni reklamace budete potrebovat nakupni doklady (faktura + dodaci list nebo prodejku za hotove).
 

Poruchovost: 1.6%
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.