Pobočka v Brně bude od 1.7.2024 uzavřena. Pražská centrála Softcom se postará o zákazníky brněnské pobočky, takže se na nás můžete i nadále s důvěrou obracet. Děkujeme

x
 
 
 
 
 

Tellstick USB automatizační modul pro bezdrát.ovládání zásuvek

 
 
 
 
Tellstick USB automatizační modul pro bezdrát.ovládání zásuvek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 1 470.10   
Koncová cena 1 540.30   
Cena bez DPH 1 215.00   

Nákupem získáte: 8.5 bodů  do bonus programu

KódUSTELL3
Part No.Tellstik 3
Záruka24 Měsíců
Výrobce OEM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Tellstick je USB modul pro bezdrátové ovládání speciálních zásuvek. Zásuvky lze zapínat a vypínat jak přímo z PC pomocí dodávaného software od výrobce, nebo ho lze požít v GSM routeru Dovado UMR nebo 4GR.
Router Dovado obsahuje dva USB porty, do jednoho lze vložit USB 3G modul a do druhého Tellstick. Použití s Dovado UMR / 4GR umožní jednoduché ovládání jedné i několika zásuvek bez nutnosti zapnutého počítače a to pomocí SMS nebo přes webové rozhraní. Spínání je možno i naprogramovat. Dovado UMR / 4GR lze provozovat v režimu běžného routeru, 3G routeru, nebo v kombinovaném režimu (záloha např. ADSL linky pomocí 3G).

Modul Tellstick je kompatibilní se širokou řadou bezdrátových zásuvek - CoCo Tech., DIY/B&Q, Intertechno, KlikAanKlikUit, Nexa, Proove, Waveman, Elro, Sartano, IKEA. Modely Intertechno a Elro jsou dostupné i v ČR (síť Bauhaus...). Radiové ovládání na frekvenci 433.92Mhz funguje i přes překážky (zeď...).
Inovovaná verze s větší anténou má delší dosah.

Tellstick USB modul (+Dovado UMR / 4GR) umožní:
vzdálené ovládání elektrických spotřebičů pomocí SMS
vzdálené ovládání elektrických spotřebičů přes webové rozhraní
časové programování zásuvek

Ovládací webové rozhraní Dovado UMR / 4GR umožní vytvořit pro jednotlivé zásuvky uživatelské názvy. Potom lze těchto názvů využít při ovládání. Pro zapnutí připojeného světla tedy stačí na číslo SIM karty poslat např. SMS "Lamp1 on". Pro zapnutí všech připojených zásuvek potom "All on".
Pokud potřebujete pouze SMS komunikaci, postačí Dovado s 2G/3G USB modulem a předplacenou SIM. Na příjmové straně tedy nevznikají žádné dodatečné náklady na ovládání.

Pokud Dovado UMR / 4GR zapojíte WAN portem ke stávajícímu internetové přípojce (kabelový modem, ADSL...), lze zásuvky vzdáleně ovládat z webového rozhraní.

Tyto funkce využijete v řadě případů:
odejdete z domova a potřebujete zapnout / vypnout světlo (topení...)
odjíždíte na dovolenou a chcete naprogramovat zapínání / vypínání světel s možností extra ovládání
potřebujete občas vzdáleně restartovat web kameru / server...

Spolupráci routeru Dovado a USB modulu Tellstick
Při zapojení s Dovado routerem SMS ovládání a notifikace umožní jednoduché ovládání (vyžádání stavu spojení, restart, odpojení, připojení, ovládání spotřebičů-zásuvek) a přijímat zprávy o stavu (restart, výpadek spojení, znovunavázání spojení, dosažení nastaveného limitu přenesených dat, přepojení linky při záložním spojení, event. GPS pozice). SMS ovládání mohou používat pouze uživatelé mobilních čísel, které v routeru nastavíte.
Prakticky všechny funkce, ovládání zásuvek a zjišťování stavu jsou dostupné přes komfortní mobilní aplikace pro iPhone a Android přístroje.
Pro USB modul Tellstick je dostupná řada aplikací třetích stran zdarma, seznam najdete zde.
Tellstick umožní i automomní vzdálené ovládání přes internet pomocí aplikace Telldus Live!. Následně potřebujete jen zapnutý a na internet připojený počítač se zasunutým modulem USB Tellstick. Veškeré ovládání zásuvek následně zajistí webová aplikace Telldus Live!. Alplikace je dostupná pro platformy Windows a iPhone. V tomto případě není nutná investice do routeru Dovado, nemáte však možnost SMS ovládání a musíte mít zapnutý počítač (spotřeba).
Pro obousměrnou komunikaci (i vstupy z čidel) je možno použít USB modul Tellstick DUO. Další variantou je Tellstick NET, což je modul sobousměrnou komunikací, který je vybavelEthernet rozhraním, lze tedy připojit k libovolnému routeru (pracuje i bez zapnutého počítače).


Stránky o produktu:

www.telldus.se


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Zboží zakoupené u fy. SOFTCOM Group spol. s r.o. . reklamujte u na ší firmy. Více informací naleznete zde: https://www.softcom.cz/eshop/reklamace-a-vraceni_ma60.html
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit mobilní verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.