Pobočka v Brně bude od 1.7.2024 uzavřena. Pražská centrála Softcom se postará o zákazníky brněnské pobočky, takže se na nás můžete i nadále s důvěrou obracet. Děkujeme

x
 
 
 
 
 

Thrustmaster TCA YOKE BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC

 
 
 
 
Thrustmaster
Thrustmaster TCA YOKE BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC
 
 
-27%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 8 272.80   
Koncová cena 11 403.00   
Cena bez DPH 6 837.00   
Recyklační poplatek 2.00   
Koupit na splátky? splátková kalkulačka

Nákupem získáte: 47.8 bodů  do bonus programu

KódJOTM067
Part No.4460209
Záruka24 Měsíců
Výrobce Thrustmaster
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento produkt v poslední době nakoupilo již 3 zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Thrustmaster TCA Yoke Boeing Edition, Replika Kyvadlového Kniplu, Osa Tahu, Podvozek, Oficiálně Licencováno Společností Boeing, 100% Kovový Rám, Konektor Mikrofonu pro Náhlavní Soupravu, Xbox a PC

Objevte nový způsob létání s prvním oficiálním kyvadlovým kniplem Boeing
První knipl (v měřítku 1:1) inspirovaný ikonickým letounem Boeing 787, který kopíruje kinematiku letu dopravního letadla a umožňuje uživatelům zažít stejné pocity jako skuteční piloti letounů Boeing díky mechanismu PENDUL_R společnosti Thrustmaster.
Díky robustnímu kovovému rámu a jedinečnému mechanismu náběhu přináší TCA Yoke Boeing Edition úžasně nový, živý letový zážitek v Microsoft Flight Simulator (na Xbox Series X|S a PC) a v nejlepších letových simulačních hrách na Xbox® i na PC.

Oficiálně licencovaný knipl Boeing inspirovaný ikonickým letounem Boeing 787 (ergonomická replika v měřítku 1:1)
Mechanismus PENDUL_R kopírující kyvadlový pocit ve skutečných letadlech Boeing Dreamliner (rozsah pohybu 21 cm)
Závěsný mechanismus s nastavitelnými pružinami pro plynulý pohyb a flexibilní lineární odpor, který umožňuje vynikající úroveň ovládání
Inovativní, 100% kovová vnitřní konstrukce pro vynikající odolnost a vyvážené rozložení hmotnosti ovládacích prvků, jakož i prodlouženou životnost výrobku
2 vestavěné přídavné osy umožňující různé samostatné manévry: vzlety, přistání a další
150° otáčení kniplu: na ose rozteče pro chirurgickou přesnost
18 akčních tlačítek, jeden 8-směrový “point of view” kloboukový přepínač a ovladač mini-stick pro ještě lepší kontrolu letových sekvencí
3,5mm konektor stereofonního mikrofonu pro headset (není součástí balení) pro realistické online letové sekvence
2 konektory: pro TCA Quadrant Boeing Edition (3 osy s 65,536 hodnotami na osu) a volitelný externí kormidelní systém TFRP nebo TPR (3 další osy s 1 024 hodnotami na osu)
Podpěrný stojan pro tablet nebo smartphone (není součástí balení), umožňující snadný přístup k volitelným aplikacím pro ovládání letu/palubní desky
Přizpůsobitelný a odnímatelný upínací systém pro přizpůsobení jakémukoli hernímu prostředí
Kompatibilní s kormidelními systémy Thrustmaster TFRP a TPR (prodávají se samostatně) na Xbox i PC
Automatické začlenění do hry Microsoft Flight Simulator (prodává se samostatně) na Xbox Series X|S a PC
Oficiálně licencováno pro Xbox (Xbox One a Xbox Series X|S), kompatibilní s PC

O výrobku:
TCA Yoke Boeing Edition je letecký systém s oficiální licencí společností Boeing a Xbox pro konzole Xbox One a Xbox Series X|S. Je také kompatibilní s PC.
TCA Boeing Edition, nová vlajková edice společnosti Thrustmaster pro civilní letectví, je řada výrobků umožňující nové špičkové funkce s velmi specifickým cílem: napodobit různé ovládací prvky, kinematiku letu a pocity, které zažívají skuteční piloti společnosti Boeing při řízení dopravního letadla 787.

JE TO JAKO SEN
TCA Yoke Boeing Edition je letecký systém s oficiální licencí společností Boeing a Xbox pro konzole Xbox One a Xbox Series X|S. Je také kompatibilní s PC.
TCA Boeing Edition, nová vlajková edice společnosti Thrustmaster pro civilní letectví, je řada produktů umožňující špičkové nové funkce s velmi specifickým cílem: napodobit různé ovládací prvky, kinematiku letu a pocity, které zažívají skuteční piloti společnosti Boeing při řízení dopravního letadla 787.

OFICIÁLNĚ LICENCOVÁNO
TCA Yoke Boeing Edition s ikonickými prvky ze skutečného letectví je oficiálně licencovaný ovladač společnostmi Boeing a Microsoft. Je určen pro konzole Xbox One a Xbox Series X|S a je kompatibilní s PC.

ZÁVĚSNÝ MECHANISMUS PENDUL_R
Závěsný mechanismus PENDUL_R od společnosti Thrustmaster vzrušujícím novým způsobem napodobuje pocity z používání kyvadlového kniplu připevněného k podlaze, který se nachází ve skutečných letadlech Boeing. TCA Yoke Boeing Edition je vybaven dlouhým rozsahem pohybu 21 cm.

2 DOPLŇKOVÉ OSY
TCA Yoke Boeing Edition má na své základně 2 další osy, které umožňují řadu samostatných manévrů - včetně možnosti přímého vzletu bez nutnosti použití plynového kvadrantu.

NAPROSTO VŠESTRANNÝ
TCA Yoke Boeing Edition poskytuje hráčům extrémně široké možnosti mapování pro různá letadla díky 18 akčním tlačítkům, 6 osám, 8směrnému přepínači "point of view" a ovladači mini-stick.

100% KOVOVÝ RÁM
Vnitřní konstrukce kniplu je ze 100 % kovová, což zajišťuje vynikající pevnost a vyvážené rozložení hmotnosti ovládacích prvků a vynikající stabilitu.

NASTAVITELNÉ PRUŽINY
TCA Yoke Boeing Edition umožňuje hráčům nastavit počet vnitřních pružin (současně lze použít 2 až 4 pružiny). Uživatelé si tak mohou nastavit velikost odporu podle vlastních preferencí a získat tak skutečně výjimečnou kontrolu.

PLUG AND PLAY
Zařízení jsou ve hře automaticky rozpoznána (na Xbox i PC)

KOMPATIBILITA
Kompatibilní s PC (Windows® 10), Xbox Series X|S a Xbox One®
Kompatibilní s kvadrantem ovládání tahu motorů TCA Quadrant Boeing Edition*, plus kormidelními systémy Thrustmaster T.Flight Rudder Pedals (TFRP)* a Thrustmaster Pendular Rudder (TPR)*
Užijte si zjednodušené připojení přes USB: knipl umožňuje propojení s TCA Quadrant Boeing Edition a kormidelními systémy Thrustmaster prostřednictvím softwaru, takže k počítači nebo konzoli stačí připojit pouze jeden USB kabel!


Rozměry a hmotnost:  30 x 39 x 38 cm / 6,7 kg
Rozměry a hmotnost balení: 38 x 49 x 49 cm / 7,99 kgOBSAH BALENÍ
1 x TCA Yoke Boeing Edition
1 x kabel USB (typ C do typu A)
1 x plastový sáček, obsahující: 1 x pružinu, 1 x podpůrný stojan pro tablet nebo smartphone, 1 x imbusový klíč
1 x leták s informacemi o záruce


Stránky o produktu:

http://www.thrustmaster.com/


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Zboží zakoupené u fy. SOFTCOM Group spol. s r.o. . reklamujte u na ší firmy. Více informací naleznete zde: https://www.softcom.cz/eshop/reklamace-a-vraceni_ma60.html
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.