Produkt nelze momentálně objednat.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Aleš Plašil
aplasil@softcom.cz
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Xiaomi Mi Induction Heating Rice - rýžovar

Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker
 
 
 
 
Xiaomi
Xiaomi Mi Induction Heating Rice - rýžovar
 
 
 
 
  • Xiaomi Mi Induction Heating Rice - rýžovar
 
 
 
 
 
 
 
-34%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 2 662.00   
Koncová cena 4 041.40   
Cena bez DPH 2 200.00   

Nákupem získáte: 15.4 bodů  do bonus programu

KódAXI005
Part No.16061
Záruka24 Měsíců
Výrobce Xiaomi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Banner CZ distribuce
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Mi Induction Heating Rice Cooker - Chytrý tlakový rýžovar s indukcí


Lahodná chuť
Nic se nevyrovná pocitu, když si uvaříte dobré jídlo. Pro přípravu té nejlahodnější misky rýže je nejvhodnější použít tlakový rýžovar s indukcí. Mi Induction Heating Rice Cooker se zdokonalenou elektromagnetickou indukci je tou nejlepší volbou. Pro rovnoměrné vaření rýže a zachování živin využívá
špičkovou technologii mikro-tlakového ohřívání. Díky vnitřní litinové nádobě má rýžovar jedinečnou tepelnou stabilitu a magnetickou propustnost. Dle druhu rýže a vašich preferencí lze chytrým ovládáním nastavit teplotu, aby byla rýže uvařená do takové měkkosti, jakou máte rádi. Rýžovar disponuje také dálkovým ovládáním pro pohodlnější vaření.

Tlakové vaření s magnetickou indukcí, cirkulace rýže při varu pro lepší chuť
V běžných rýžovarech teplota kolísá, protože používají plotýnku, která neumožňuje rovnoměrný ohřev.
Rýže se pak připaluje, nebo je naopak nedovařená. Technologie mikro-tlakového ohřevu, magnetické indukce a přesná kontrola teploty zaručuje, že rýžovar Mi Induction Heating Rice Cooker rovnoměrně uvaří každé jednotlivé zrnko rýže.
Díky zvýšení teploty tlakovým vařením bude rýže lepivá, příjemná na zkus a uvolní se z ní cukry. Stačí jen přivonět a hned na ni dostanete chuť.

Nechte rýži tančit s elektromagnetickou indukcí
Princip je stejný jako u indukční varné desky, kde měděná cívka spolu s atomy kovu vytváří elektromagnetické pole. To umožňuje rychlé zvýšení teploty, rovnoměrné zahřívání vnitřní nádoby a nahrazuje funkci pokličky. Zrníčka rýže tak při vaření vypadají jako by tančila.

Poznejte jemnou a voňavou rýži s tlakovým vařením
Při dosažení přibližně 105°C rýže plně uvolní své živiny a cukry, toto obyčejný rýžovar nedokáže. Při vaření v Mi Induction Heating Rice Cooker rýžovaru je vnitřní nádoba pod tlakem 1.3 barometru, a tak teplota ve vnitřní nádobě vzrůstá až na 105°C, při každém soustu si proto můžete vychutnat jedinečnou chuť a vůni rýže.

Vnitřní nádoba ze šedé litiny - materiálu, který má váhu
Zkušení kuchaři při smažení stále raději používají litinové nádobí pro jeho vynikající tepelné vlastnosti. Na rozdíl od nádob ze slitin či nerezu, vede litina teplo rovnoměrně a bez výkyvů. Šedá litina má silnější tepelnou stabilitu a zároveň je vhodná pro elektromagnetickou indukci. Pro vnitřní nádobu je tím nejlepším možným materiálem.
Rýžovar Mi Induction Heating Rice Cooker neobsahuje slitinové materiály s průměrnou tepelnou vodivostí, které jsou na trhu běžně používané. Šedá litina má silnější indukční vlastnosti i silnější schopnost uchovávat teplo. Nádoby od společnosti Seiko prochází 69 kroky výroby. Jídlo se prohřívá více rovnoměrně a izolační vlastnosti pomáhají nádobě uchovat si teplo, uvařená rýže je pak voňavá a jemná.
Jakmile nádobu uchopíte, sami můžete zvážit její bytelnost.

Vůbec nelepí! Ochranná vrstva od japonské společnosti Daikin - Nepřilnavý PFA povrch, který se snadno čistí a je odolnější
Mytí nádobí po vaření bude odteď snadnější. Rýžovar Mi Induction Heating Rice Cooker využívá nepřilnavou PFA vrstvu od japonské firmy Daikin. Tato na výrobu nákladná vrstva se široce používá v japonských rýžovarech. Ve srovnání s obyčejným teflonovým (PTFE) povrchem je struktura více hladká a nepřilnavá, je také odolnější.
Otrava s mytím nádobí díky Mi Induction Heating Rice Cooker rýžovaru jednoduše zmizí.

Přes 2000 způsobů vaření - Chytrá teplotní křivka, různé způsoby vaření pro různé druhy rýže
Možná jste si mysleli, že tlakové vaření, magnetická indukce a litinová vnitřní nádoba stačí, aby byl Mi Induction Heating Rice Cooker špičkovým výrobkem.
Ale aby byl výrobkem té nejvyšší třídy, je třeba, aby dovedl dobře uvařit každý druh rýže. Teprve tak se stává tím nejlepším.
Pro získání měkké, lepivé rýže s maximem živin, vůně a chuti je při vaření potřeba zohlednit její druh a původ. Nasbírali jsme velké množství dat a vytvořili přes 2000 způsobů vaření rýže. Naskenujte telefonem čárový kód na balíčku rýže a rýžovar k ní přiřadí ten nejvhodnější způsob přípravy. Kdy by se měla voda začít vařit? Kdy snížit teplotu? Jak velký tlak použít? Zaznamenaná data se neustále optimalizují a co dříve nešlo regulovat, lze dnes snadno nastavit.

Mobilem nastavíte dobu spuštění a rýžovar vás upozorní, že je jídlo hotové?
Odteď můžete rýžovar ovládat dálkově svým telefonem a nastavit dobu spuštění večer na ráno nebo v práci před návratem domů.
Můžete si také nastavit upozornění, že se rýže dovařila.
Díky schopnosti zachovávat teplo po dlouhou dobu (a to až 24 hodin) bude rýže i nadále měkká a teplá.
Jídlo má neuvěřitelnou léčivou sílu, jedno voňavé al dente sousto dokáže spravit celý den.


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.