Planet GPN-400ACV

Klientská jednotka, GPON ONT, 1x GPON, 4x 1Gb RJ-45, 2x FXS, 1x USB, Wi-Fi 802.11ac, 1,2Gb
 
 
 
 
Planet
Planet GPN-400ACV
 
 
 
 
  • Planet GPN-400ACV
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Google+ Twitter E-mail
Cena s DPH 1 661.00   
Koncová cena 1 733.60   
Cena bez DPH 1 372.70   
Recyklační poplatek 1.70   

Nákupem získáte: 9.5 bodů  do bonus programu

KódNEPL081
Part No.GPN-400ACV
Záruka24 Měsíců
Výrobce Planet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Klientská jednotka GPON Wi-Fi ONU je vybavena jedním portem GPON, čtyřmi porty Gigabit RJ-45 a dvěma porty FXS RJ-11. Jednotka slouží jako Gigabit switch či router s firewallem a poskytuje uživatelům ideální řešení pro sdílení vysokorychlostního širokopásmového optického připojení.
Poskytuje vysoce efektivní řešení pro síť FTTH. Podporuje QoS a VLAN.
Dvoupásmová jednotka GPN-400ACV podporuje standardy 802.11a/b/g/n/ac a poskytuje přenosovou rychlost až 867 Mbps v pásmu 5 GHz a až 300 Mbps v pásmu 2,4 GHz.

K dispozici je USB port pro připojení externího disku s možností sdílení v síti pomocí Samba nebo DLNA.
Maximální rychlost pro downstream je 2,5 Gbps a pro upstream je 1,25 Gbps až do vzdálenosti 20 km.

Wi-Fi, 802.11a/b/g/n/ac, 2,4 GHz/ 5 GHz
Podpora 802.1Q VLAN, QoS
Podpora IGMP snooping
IPv4/IPv6
VoIP integrované FXS rozhraní, SIP klient pro telefonní službu (stačí připojit analogový telefon)
NAT/NAPT firewall, SPI firewall

Rozhraní: 1 x GPON (SC/UPC), 4 x RJ-45 10/100/1000Base-T, 2 x RJ-11, 1 x USB 2.0
Vlnová délka: 1490/1310 nm (Rx/Tx)
Rychlost datového přenosu: 2,5 Gbps / 1,25 Gbps (Download/Upload)
Wi-Fi: 802.11a/n/ac (5 GHz), 802.11b/g/n (2,4 GHz)
Chipset: RealTek RTL9607 + RTL8192ER + RTL8812BRH
Napájení: 12 V DC, 1,5 A, příkon do 15 W
Provozní teplota: 0 až 45 °C
Hmotnost: 400 g
Rozměry: 230 x 140 x 34,9 mm


Stránky o produktu:

www.planet.com.tw


 
 
 
 
 
 
 

Reklamace, technická podpora

 
 
 
Zboží zakoupené u fy. SOFTCOM Group spol. s r.o. . reklamujte u na ší firmy. Více informací naleznete zde: https://www.softcom.cz/eshop/reklamace-a-vraceni_ma60.html
 

Poruchovost: 0%
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
­ ­
­
Košík
0 položek
 
0
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domácí spotřebičeElektronikaFotoHerní konzoleKomponentyNotebookyPeriferiePočítačeSoftwareTelefony
KATALOG
www.softcom.cz
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

© 2024 SOFTCOM Group, spol. r. o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.